» » Под видом разведения войск Россия может готовить новую атаку на Донбассе
Все новости

Под видом разведения войск Россия может готовить новую атаку на Донбассе

Одной из идей по выполнению Минских соглашений президент Зеленский выдвинул отвод войск от Станицы Луганской. Многие украинские военные встретили это критикой.
Инициированное разведение военных Украины и оккупантов у Станицы Луганской может иметь печальные последствия. Известно, что с Россией нельзя ни о чем договариваться, такую идею высказал известный активист Дмитрий Снегирев на Фейсбуке. Он в посте указал на опасные последствия и риски такого шага, утвержденного в Минске Леонидом Кучмой по указанию Владимира Зеленского. 

Боевики ДНР и ЛНР по указу России могут атаковать ВСУ у Станицы Луганской

Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву.

Попри всі заяви, що росіяни і місцеві колаборанти відвели війська, днями аналітичний відділ ГІ «Права Справа» отримав інформацію, що в окупованому Луганську відбулася чергова ротація регулярних підрозділів збройних сил Російської Федерації.

За інформацією місцевих джерел, приміщення колишньої комунальної установи за адресою: вул. Кулика буде використане для розміщення підрозділів збройних сил Російської Федерації. Від місця їх базування до Станиці Луганської, де знаходяться українські позиції, приблизно 7-10 хвилин їзди. Крім того, зафіксована передислокація важкої бронетехніки з тилових районів в окупований Луганськ, зокрема, на базу Транспеле. Наразі на території колишнього Луганського летовища і так званих «лутугинських таборів» проходять навчання підрозділів «2-го АК народної міліції ЛНР».

Примітно, що в районі розведення сил і техніки члени НЗФ з блакитими пов’язками так званого «СЦКК ЛНР» продовжують патрулювати місця біля мосту в Станиці Луганській. Бойовики з такими пов’язками з’явилися відразу після першого етапу розведення сил і перебувають там досі.

Від себе додам, що за моєю інформацією, відбулося замінування території, яку ніби-то покинули російські війська. Слова "я попереджав" тут, на жаль, не додають радості.

«Україна нова» писала о доказательствах присутствия российских военных на Донбассе и о словах Кучмы про разведение у Станицы Луганской.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter

Лучшее за неделю