» » Супрун напомнила родителям перед новым учебным годом необходимые для школы прививки
Все новости

Супрун напомнила родителям перед новым учебным годом необходимые для школы прививки

Исполняющая обязанности министра здравоохранения напомнила украинцам, какие прививки нужны детям перед школой. Ульяна Супрун написала, что по календарю их 10.
Глава министерства здравоохранения в связи с приближающимся началом учебного года напомнила о необходимости посетить врачей и проверить наличие обязательных вакцин для школьников. Поэтому Ульяна Супрун решила в социальной сети написать пост и рассказать родителям о необходимости прививания.

Школы могут не допустить учеников на занятия, если у них не будет необходимых прививок

"По календарю прививок школьникам положено сделать 10 вакцинаций от различных инфекционных болезней: гепатита В, туберкулеза, кори, паротита, краснухи, дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита и XIB-инфекции. Нельзя ставить свое индивидуальное право отказа от прививки во главе безопасности других детей. Вакцины - единственный способ защиты от множества болезней, нет оснований рисковать и не водить свои чада на прививки. При этом важно помнить, что учебные заведения могут не допустить детей на занятия, если у них не будет необходимых вакцинаций", - написала и.о. министра здравоохранения.
Запитай у лікаря: вакцинація

Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт — від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справ варто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем. Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції. Адже державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. https://bit.ly/2KYHAjy Зрештою не можна протиставляти індивідуальне право відмовитися від щеплення суспільному інтересу та безпеці інших дітей. http://bit.ly/2YDt4np Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Вакцини — єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет “перехворівши”, коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами. На поширені питання щодо вакцинації відповів лікар-інфекіцоніст Федір Лапій в рамках нової кампанії Міністерство охорони здоров'я України “Запитай у лікаря”. Він пояснив, як формується Календар щеплень, і чому його важливо дотримуватися, які щеплення слід зробити дітям до 1 вересня та від чого треба вакцинуватися дорослим. Раджу переглянути це відео ⬇️ ➡ Де можна зробити щеплення: http://bit.ly/2JwL8Zi ➡ Перевірити наявність вакцин у вашому регіоні можна тут:http://bit.ly/2Vw6axv ➡ Спростування поширених міфів про вакцинацію: https://goo.gl/QbNpqo

Geplaatst door Уляна Супрун op Zondag 4 augustus 2019

"Україна Нова" писала, что в Запорожье мамы и папы вышли на митинг против обязательной вакцинации их детей от кори, а и.о. главы Минздрава пригрозила родителям наказанием за липовые справки о прививках.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter

Лучшее за неделю