» » Партнера Коломойского по бизнесу Шевченко облили фекалиями и угрожали расправой
Все новости

Партнера Коломойского по бизнесу Шевченко облили фекалиями и угрожали расправой

Кандидата в президенты Украины в 2019-м году Александра Шевченко облили нечистотами. Нардеп попросил правоохранителей разобраться в ситуации.
Случившееся с ним он описал на странице в социальной сети: "13 июня мне позвонил владелец строительной компании в Ивано-Франковске Иван Мельник и попросил о встрече. Я встретился с ним и его партнером, который оказался бандитом, известным в преступных кругах по прозвищу "Патлатый". Они сразу же принялись угрожать мне и требовали, чтобы я не баллотировался в ВРУ.

Бизнесмен из Прикарпатья и преступный авторитет, по словам Александра Шевченко, угрожали ему негативной информационной кампанией в СМИ

Они сказали, что в округе должен победить юрист Мельника Александр Богачев, которого хотят выдвинуть от партии "Слуга народа". Они стали говорить, что в СМИ против меня будет развернута кампания, а также угрожали расправой над моей семьей. После этого ко мне подошел мужчина и вылил на меня ведро с нечистотами. Прошу полицию разобраться в ситуации".

Друзі! Хочу повідомити вас про події, які сталися сьогодні…. Сьогодні вдень мені зателефонував власник іванофранківської будівельної компанії «Мельник Груп Дівелопмент» Іван Мельник. Він запропонував зустрітися, щоб обговорити якісь важливі питання. Чомусь він наполягав на зустрічі в парку Військових Ветеранів, і в присутності якогось свого ділового партнера. Цим діловим партнером, як виявилося, був бандит Мирослав Кальян, відомий в злочинних колах за прізвиськом «Патлатий». Він неодноразово уникав кримінальної відповідальності за скоєні злочини – стрільба, замахи на людей і інше. Чому цей бандит на свободі і не поніс відповідальності за скоєне – це питання до правоохоронців. Але сьогодні про інше. Я зустрівся з Іваном Мельником і цим його партнером-бандитом. Вони зразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії «Слуга народу». Мельник і бандит Патлатий погрожували почати проти мене компанію з оббріхування в засобах масової інформації, в тому числі тих, які належать пану Мельнику. Не подіяло.. Тоді вони з вереском опустилися до погроз фізичною розправою мені та моїй родині…. І на ці неадекватні викрики я лише у відповідь посміявся. А потім під виглядом працівника комунальних служб міста до нас підійшов чоловік і облив мене з відра брудом. Вони і далі кричали і погрожували… Звичайно що залякати мене ніколи нікому не вдасться. …Я вимагаю в правоохоронних органів надати оцінку діям і погрозам злочинного угрупування щодо народного депутата. Також звертаюся до Володимира Зеленського – пане президенте, прошу вас надати оцінку цим бандитам, які, прикриваючись вашим ім’ям, прагнуть завдяки рейтингу партії «Слуга народу» проникнути в Верховну Раду. Очевидно, що прагнуть вони туди зовсім не для служіння народу, а для того, щоб грабувати народ. Переконаний, що ми всі, франківчани, не дозволимо реалізувати плани цієї бандитської шайки. Все буде добре, друзі! Я переконаний в цьому.

Geplaatst door Олександр Шевченко op Donderdag 13 juni 2019

Якщо ти все життя обливаєш людей лайном, то рано чи пізно лайном облиють тебе. Навіть якщо ти друг олігарха і власник Буковелю!

Geplaatst door Pravda/Правда op Donderdag 13 juni 2019
"Україна Нова" сообщала, что в Киеве облили экскрементами авто русских дипломатов. Еще подобный случай был в Николаеве: там хозяин местного кафе облил женщину фекалиями.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter

Лучшее за неделю