» » Порошенко жестко раскритиковал Зеленского за зрелищный арест Гладковского
Все новости

Порошенко жестко раскритиковал Зеленского за зрелищный арест Гладковского

Пятый президент Украины Петр Порошенко жестко высказался по поводу ареста Олега Гладковского. Он выступил с критикой в адрес Владимира Зеленского.
Петр Порошенко назвал задержание бывшего первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского «феерическим зрелищем» от новой власти. Об этом он сообщил в Facebook.
Новий бюджет: замість кінця епохи бідності - українців попросять вернути субсидії

У Європейська Солідарність вздовж і поперек вичитали бюджет наступного року. Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в чотири тисячі доларів. Свідомий жарт перед президентськими виборами. А якщо хтось ту хохму і прийняв за чисту монету, то його проблеми. Значить, з почуттям гумору щось не так. Але з бюджету кудись поділися навіть ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде тринадцятої пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину і так далі. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення нашим воїнам. Зате буде тиск на ФОПи. Днями «Слуги» ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів – зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття. Ще з римських часів популісти при владі завжди керують за принципом «хліба й видовищ». Коли недодають хліба, то годують шоу. І феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет.

Geplaatst door Петро Порошенко op Vrijdag 18 oktober 2019

Порошенко напомнил о пустом бюджете Украины на 2020 год

«Еще во времена Римской империи популисты от власти всегда руководствовались в управлении правилом «хлеба и зрелищ». Когда не хватало хлеба, то кормили яркими шоу. Феерические задержания могут срывать аплодисменты толпы. Но еще в первом антракте, зрители обратят внимание на то, что в театральном буфете – совершенно нечего есть», - указал Порошенко, проводя аналогии с бюджетом-2020, который 18 октября был поддержан Верховной Радой в первом чтении.

"Україна Нова" писала, что заместителя министра времен президентства Петра Порошенко внезапно обвинили в саботаже вооружения украинской армии. Ранее мы сообщали, что пятый президент Украины Петр Порошенко обвинил действующего президента Украины Владимира Зеленского в спланированном заранее саботаже евроатлантической интеграции страны.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter

Лучшее за неделю